SUNWAY - diskontní prodej

Zboží je prodáváno v originálním balení v nesestaveném stavu.  Diskontní prodej je určen pro podnikající fyzické a právnické osoby.

Zboží je prodáváno s výraznou slevou a s poskytnutou zárukou jen do prvotní kontroly zboží. Pro nepodnikající osoby je zboží možné zakoupit k reklamním účelům. Zboží není možné vrátit ve 14 denní lhůtě.

Zboží s normální zárukou můžete zakoupit v našem klasickém eshopu na stránce  www.ctyrkolky-ATV.cz

Motorový kit na motokolo 49cc 2t BLACK EDITION (přídavný motor na kolo)

ATV_11602

Nové zboží

Black Edition motorový kit na motokolo 49cc 2t

Lakováno černou barvou.

Kompletní kit pro přestavbu kola na motololo.

Obsah balení obsahuje kompletní kit,včetně všech komponentů k sestavení.

 

Více informací

3 855 Kčvč. DPH

3 186 Kčbez DPH

Skladem

- +

Výrobce: Sunway

 
Více informací
Technická specifikace 49cc 2tMotor:49cc dvoutaktní - vzduchem chlazený. Startování: roztlačením Vrtání / zdvih:40 mm x 38 mm. Maximální výkon: 1 KW / 6000 ot./min. Kompresní poměr:6 / 0.1 Palivo:90 oktanové Objem nádrže:1,5 l Spotřeba: 1,5 l / 100 km Hmotnost:6.5 kg Mísící poměr oleje:16:1 v záběhu / 20:1 po záběhu. Spojka:suchá lamelová Chlazení: vzduchem. Maximální rychlost: 25km / hod Montáž přídavného motoru na jízdní kolo se řídí VYHLÁŠKOU 341/2002 Sb a následnou novelou. Důrazně doporučujeme se s touto vyhlášku seznámit a vzít v potaz veškeré stanovené podmínky z ní vyplývající. Zakoupením motorového kitu, případně kola s tímto kitem, přebíráte veškerou zodpovědnost za případné následky spojené s jeho používáním.Informace k motokolům a motorovým kitům Sunway Moto kolo, čili "kolo s pomocným motorkem" - musí být zachovány vlastnosti jízdního kola, kde je motor odmontovatelný, a kolo lze používat i jako normální jízdní kolo. Rychlost tohoto kola nesmí překročit 25 km/h, výkon motoru má limit na 1KW ( u elektrokol pouze 250W) a obsah spalovacího motoru nesmí překročit 50 ccm.  Pokud je toto splněno, řidič nemusí mít řidičský průkaz. Ke stažení:Prohlášení o shodě pro motorový kit Sunway 2t Prohlášení o shodě pro motorový kit Sunway 4t Kartička pro motokolaNejdůležitější body vyhlášky vztahující se k motorovým nástavbám osazeným spalovacím motorem (bod 8 přílohy č.13).Jízdní kolo může být vybaveno dodatečně pomocným motorkem,jestliže:a) bude nadále zachován původní charakter jízdního kola (podle čl. 1, 2),b) pomocný motorek bude přiměřeně plnit podmínky ustanovení § 19 zákona,c) jeho výkon nepřesáhne 1 kW,d) v případě použití spalovacího motoru, nebude mít takový motor objem válce (válců) větší než 50 cm3,e) maximální konstrukční rychlost nebude vyšší než 25 km.h-1,f) montáž pohonného systému (motor, nádrž paliva nebo akumulátor)na jízdní kolo si nevyžádá zásah na jeho nosných částech.Pokud vozidlo splňuje všechny výše uvedené požadavky, považuje se pro potřeby této vyhlášky nadále za jízdní kolo. Manuály ke stažení: Manuál pro motorový kit Sunway 2tManuál pro motorový kit Sunway 4T manuál pro motorový kit Sunway 2t - boční montáž

Napsat recenzi

Motorový kit na motokolo 49cc 2t BLACK EDITION (přídavný motor na kolo)

Black Edition motorový kit na motokolo 49cc 2t

Lakováno černou barvou.

Kompletní kit pro přestavbu kola na motololo.

Obsah balení obsahuje kompletní kit,včetně všech komponentů k sestavení.

 

Napsat recenzi

 
Comments(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

17 dalších produktů ve stejné kategorii: