SUNWAY - diskontní prodej

Zboží je prodáváno v originálním balení v nesestaveném stavu.  Diskontní prodej je určen pro podnikající fyzické a právnické osoby.

Zboží je prodáváno s výraznou slevou a s poskytnutou zárukou jen do prvotní kontroly zboží. Pro nepodnikající osoby je zboží možné zakoupit k reklamním účelům. Zboží není možné vrátit ve 14 denní lhůtě.

Zboží s normální zárukou můžete zakoupit v našem klasickém eshopu.

Dětské buggy 

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • 17 901 Kč Diskontní prodej - čtěte obchodní podmínky

  Buggy je poháněna 1000W motorem, který je napájen 4 x 12V bateriemi. Nehlučný provoz pouze šum elektromotoru. Nový model vybaven regulátorem maximální rychlosti ve třech polohách 8-15-35km/h 

 • 25 432 Kč Diskontní prodej - čtěte obchodní podmínky

  Dětský benzínový traktor s 4-taktním motorem 110cc. Přední kola 6", zadní kola 8", robustní přední nárazník a bezpečný rám, elektrický startér, přední i zadní hydraulické kotoučové brzdy, přední i zadní osvětlení, nastavitelné sedadlo. 

 • 32 310 Kč Diskontní prodej - čtěte obchodní podmínky

  Čtyřkolka - ATV BUGGY 125CC NITRO Sunway SPIDER - 3GRperfektní svezení pro děti, juniory a lehčí dospělé osoby lepší ochranu zajišťuje ocelový rám. velká průjezdnost terénem atraktivní oranžová barva Nový model s předním plexisklem.

 • 32 310 Kč Diskontní prodej - čtěte obchodní podmínky

  Čtyřkolka - ATV BUGGY 125CC NITRO Sunway SPIDER - Automaticperfektní svezení pro děti, juniory a lehčí dospělé osoby lepší ochranu zajišťuje ocelový rám. velká průjezdnost terénem atraktivní oranžová barva Nový model s předním plexisklem.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek